Pekárna Žermanice

Poznejte nás

Jsme rodinná pekárna, která byla uvedena do provozu roku 1997 v obci Žermanice. Naším hlavním cílem je výroba ručně dělaného chleba, připravovaného s láskou a poctivostí, dle původních receptů našich babiček. Se stejným úsilím a pokorou se věnujeme také výrobě běžného a jemného pečiva. Všechny naše výrobky jsou připravovány z přírodních surovin nejvyšší jakosti, bez přidaných barviv.

Kromě používání prvotřídních surovin je pro výrobu chutného pečiva zcela nezbytný také kvalitní a zodpovědný personál, který se dennodenně snaží o to, abyste s našimi výrobky byli maximálně spokojeni. Část našich zaměstnanců s námi spolupracuje od samotného založení pekárny a další část zde pracuje již více než 6 let. Tento takřka stálý kolektiv je doplňován o nové, mladé pracovníky, kterým předává své zkušenosti a tradiční postupy výroby, čímž zajišťuje udržení stejné kvality našich výrobků i do budoucna.

Doufáme, že námi nabízené pečivo bude potěchou nejen pro Váš zrak, ale také, a to především, pro Vaše chuťové buňky. V případě, že pro svůj obchod hledáte nového dodavatele, rádi Vám na zkoušku zašleme vzorky a budete-li spokojeni, s potěšením se staneme Vaším dodavatelem. Neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoli dotazů, připomínek či přání. Krásný den Vám přeje kolektiv pracovníků Pekárny Žermanice.